Produkty - Syropy - Craftbox

Syropy

Syropy są ciekawą alternatywą, która na pewno zostanie doceniona przez Twojego Klienta lub Pracownika. Zestaw prezentowy z taką zawartością zawsze cieszy!
Espresso Syrop CYNAMON stworzony przez miłośników kawy dla miłośników kawy. Ulubiona gorąca kawa, aromatyczny cynamon i nie straszne nam zimowe dni.
Espresso Syrup Cynamon
Espresso Syrop czekolada stworzony przez miłośników kawy dla miłośników kawy. Słodkie nuty czekolady idealnie współgrają z subtelnym smakiem kawy.
Espresso Syrup Czekolada
Espresso Syrop KARMEL stworzony przez miłośników kawy dla miłośników kawy. Aromatyczny palony cukier to coś więcej niż słodycz do kawy.
Espresso Syrup Karmel
Espresso Syrop MIGDAŁ stworzony przez miłośników kawy dla miłośników kawy. Kawa o aromacie świeżych migdałów to jak czekolada z migdałami, nie można się jej oprzeć.
Espresso Syrup Migdał
Espresso Syrop ORZECH LASKOWY stworzony przez miłośników kawy dla miłośników kawy. Ulubiona gorąca kawa, aromatyczny orzech i nie straszne nam zimowe dni.
Espresso Syrup Orzech laskowy
Espresso Syrop TRUSKAWKA stworzony przez miłośników kawy dla miłośników kawy. Letnia słodycz truskawki idealnie wzbogaca smak deserów i kaw.
Espresso Syrup Truskawka
Espresso Syrop WANILIA stworzony przez miłośników kawy dla miłośników kawy. Naturalny syrop z nasionami wanilii. Subtelny w smaku, ale jakże aromatyczny. Jedyny w swej klasie. Idealny do gorącego mlecznego latte.
Espresso Syrup Wanilia
Produkt przygotowany według tradycyjnej receptury, z kwiatów czarnego bzu rosnącego na ekologicznych łąkach w naszym gospodarstwie z dodatkiem miodu lipowego pochodzącego z zabytkowej alei lip biegnącej przy naszym gospodarstwie.
Hyćka
Marcepan to jedna z czterech nowych świeczek z linii Spiżarnia Wiedźmy, w której zaczarowaliśmy zapachy Twoich ulubionych przysmaków. To doskonała propozycja na długie wieczory, gdy jedyne czego może Ci brakować, to słodka przekąska do kawy czy herbaty.
Świeca sojowa Marcepan
Aronia korzystnie wpływa na układ naczyniowo-sercowy oraz jest bogata w antyoksydanty. Syrop wytwarzany jest w pełni sezonu, kiedy owoce są idealnie dojrzałe, dzięki czemu gorycz jest mniej wyczuwalna. Składa się jedynie z soku i odrobiny cukru owocowego.
Syrop z aronii
Produkt został starannie przygotowany wg. naturalnej i tradycyjnej polskiej receptury. Nie zawiera: konserwantów, syropu glukozowo-fruktozowego jak również innych dodatków chemicznych. Składniki: cukier, woda, sok z czarnego bzu, sok aroniowy, kwas cytrynowy - reg.kwasowości,...
Syrop z czarnego bzu
Syropu z czarnej porzeczki jest bogaty w przeciwutleniacze i witaminę C. Dodatkowo ma niepowtarzalny smak i aromat i to bez dodatku konserwantów! Skład: jedynie sok i odrobinę cukru owocowego. Sprawdzi się idealnie do herbaty i deserów.
Syrop z czarnej porzeczki
Produkt został starannie przygotowany wg. naturalnej i tradycyjnej polskiej receptury. Nie zawiera: konserwantów, syropu glukozowo-fruktozowego jak również innych dodatków chemicznych. Składniki: cukier, sok owocowy (aronia 22%, malina 7%), kwas cytrynowy - reg. kwasowości, wo...
Syrop z maliny na miodzie
Syrop z owoców czarnego bzu to naturalny antybiotyk. Wytworzony jest jedynie z polskich owoców bez dodatku konserwantów z odrobiną cukru owocowego. Idealnie sprawdzi się np. do deserów czy herbaty.
Syrop z owoców czarnego bzu
Produkt został starannie przygotowany wg. naturalnej i tradycyjnej polskiej receptury. Nie zawiera: konserwantów, syropu glukozowo-fruktozowego jak również innych dodatków chemicznych. Składniki: cukier, woda, sok z pigwy, kwas cytrynowy - reg. kwasowości, naturalny aromat.
Syrop z pigwy