Produkty - Herbaty - Craftbox

Herbaty

Znajdziesz tu ulubione herbaty, które znajdziesz na górnych półkach sklepowych. Idealnie nadadzą się do paczek dla pracowników i klientów.
Marida herbata czarna w torebkach mocna. Opakowanie zawieta 25 torebek.
Herbata Cejlońska English Breakfast
Dilmah Ceylon Premium Orange Pekoe to podstawowy, najczęściej wybierany gatunek herbaty Dilmah doskonały na każdą okazję. Posiadamy w ofercie pełną gamę herbat Dilmah.
Herbata ceylon orange liściasta
Hrebata czarna Cejlońska. Pakowana w miejscu upraw na Sri Lance (dawniej Cejlon). Liściasta o charakterystycznym mocnym i wyrazistym smaku i pięknym kolorze.
Herbata Czarna Cejlońska
Earl Grey to kwintesencja angielskiego naparu, idealny dla osób poszukujących eleganckiej, wyrafinowanej filiżanki.
Herbata Eart Grey
English Breakfast No 1 to świeża i elegancka czarna herbata z subtelną nutą bergamotki. Zmieszana, aby dać delikatnie zrównoważony napar, jest herbatą dla tych, którzy lubią drobniejsze rzeczy w życiu.
Herbata Herbata English Tea liściasta
Lipton Yellow Label Tea to klasyczna czarna herbata o niepowtarzalnym aromacie. Posiada bursztynowy kolor po zaparzeniu i intensywny smak. Stworzona ze świeżo zbieranych, dojrzewających w słońcu i starannie wyselekcjonowanych młodych listków.
Herbata Lipton Yellow Label
Herbata Cejlońska Marida GREEN TEA 25 torebek Herbatę cejlońską powinniśmy kojarzyć ze... Sri Lanką! To właśnie tam uprawia się i produkuje tytułową herbatę.
Herbata Zielona Cejlońska
Zestaw zimowych herbat (Lemon&Lime, Mint, Earl Grey, English Breakfast) o zdecydowanych aromatach (herbaty czarne klasyczne i czarne aromatyzowane po 10 torebek z każdego rodzaju).
Zestaw świąteczny herbat Dilmah