Produkty - Kawa - Craftbox

Kawa

W ofercie posiadamy kawy z najlepszych palarni w Polsce. Zapytaj nas a doradzimy Ci, którą wybrać. Paczki prezentowe z kawą to absolutna podstawa!
Espresso Syrop CYNAMON stworzony przez miłośników kawy dla miłośników kawy. Ulubiona gorąca kawa, aromatyczny cynamon i nie straszne nam zimowe dni.
Espresso Syrup Cynamon
Espresso Syrop czekolada stworzony przez miłośników kawy dla miłośników kawy. Słodkie nuty czekolady idealnie współgrają z subtelnym smakiem kawy.
Espresso Syrup Czekolada
Espresso Syrop KARMEL stworzony przez miłośników kawy dla miłośników kawy. Aromatyczny palony cukier to coś więcej niż słodycz do kawy.
Espresso Syrup Karmel
Espresso Syrop MIGDAŁ stworzony przez miłośników kawy dla miłośników kawy. Kawa o aromacie świeżych migdałów to jak czekolada z migdałami, nie można się jej oprzeć.
Espresso Syrup Migdał
Espresso Syrop ORZECH LASKOWY stworzony przez miłośników kawy dla miłośników kawy. Ulubiona gorąca kawa, aromatyczny orzech i nie straszne nam zimowe dni.
Espresso Syrup Orzech laskowy
Espresso Syrop TRUSKAWKA stworzony przez miłośników kawy dla miłośników kawy. Letnia słodycz truskawki idealnie wzbogaca smak deserów i kaw.
Espresso Syrup Truskawka
Espresso Syrop WANILIA stworzony przez miłośników kawy dla miłośników kawy. Naturalny syrop z nasionami wanilii. Subtelny w smaku, ale jakże aromatyczny. Jedyny w swej klasie. Idealny do gorącego mlecznego latte.
Espresso Syrup Wanilia
Ta kawa to wyjątkowe połączenie arabik pochodzących z Brazylii, Kolumbii oraz Papui Nowej Gwinei. Papua Nowa Gwinea leży na terenie wulkanicznym, co dodatkowo sprzyja rozwojowi tej gałęzi rolnictwa.
Kawa Blue Hill
Kawa bezkofeinowa
Kawa mielona bezkofeinowa
Black Brasil to mieszanka dwóch ziaren yellow bourbon oraz santos. 100% brazylijska arabika o szlachetnym i wyrazistym smaku, intensywnie palona o niskiej kwasowości. Polecana do wszystkich rodzajów ekspresów oraz parzenia tradycyjnego.
Kawa mielona Black Brasil
Brazylia Santos 100% Arabica. Delikatna kawa z niską zawartością kofeiny która ma w sobie aromaty słodkich owoców z posmakiem czarnej herbaty.
Kawa mielona Brazylia Santos
To kawa szczególnie polecane koneserom kawy. Unikatowa w smaku, kwaskowata, o szerokim wachlarzu aromatów. Średni stopień wypalenia ziaren oraz idealny balans smaku. Polecana do ekspresów ciśnieniowych oraz metod alternatywnych.
Kawa mielona Etiopia Sidamo
Mieszanka ziaren z Indii i Brazylii pozwoliły na wydobycie wyrazistego smaku. Kawa o silnym aromacie, intensywnym smaku i niskiej kwasowości. Doskonała do kaw mlecznych. 50% Arabica, 50% Robusta. Polecana do ekspresów automatycznych, kolbowych, oraz parzenia tradycyjnego.
Kawa mielona Italian
Kawa mielona, 100 % Arabica aromatyzowana naturalnym aromatem spożywczym o smaku kokosowym. Wszystkie kawy smakowe można zaparzać tradycyjnie oraz alternatywnymi metodami parzenia.
Kawa mielona Kokos
Kolumbijska Arabica ma bardzo zrównoważony smak, aromat oraz kwasowość. Ta kawa świetnie pasuje do każdego rodzaju parzenia. 100% Arabica. Polecana do wszystkich rodzajów ekspresów oraz parzenia tradycyjnego.
Kawa mielona Kolumbia