Produkty - Praliny - Craftbox

Praliny

Selekcja 3 ręcznie robionych pralin premium ułożonych w pięknym, eleganckim i transparentnym pudełku. Zestaw urzekający głębią smaku, idealny na słodki prezent.
Bombonierka – ręcznie robione praliny
Borówka amerykańska otulona najwyższej jakości czekoladą, jest to doskonała przekąska dla wszystkich, którzy cenią sobie lekko kwaskowy smak w wyjątkowym wydaniu.
Borówka w czekoladzie deserowej
Migdały prażone w czekoladzie mlecznej i białej o smaku tiramisu, obsypane proszkiem kakaowym. Naturalne składniki w połączeniu z czekoladą białą i mleczną stanowią doskonałą alternatywę dla słodyczy, spełniając idealnie rolę pysznej i zdrowej przekąski.
Migdały w czekoladzie mlecznej i białej o smaku tiramisu
Prażone migdały oblane mleczną czekoladą z dodatkiem odrobiny cynamonu, to unikatowa kompozycja gwarantuje głębię słodkiego smaku.
Migdały w czekoladzie mlecznej z cynamonem
Chrupiący orzech otulony aksamitną czekoladą w eleganckim wydaniu to duet, od którego trudno się oderwać. Orzechy laskowe oblane zostały trzema rodzajami czekolady: deserową, mleczną oraz białą. A wszystko to z dodatkiem zmielonych ziaren kawy.
Orzechy laskowe w czekoladzie deserowej, białej, mlecznej z kawą
Migdały w czekoladzie obsypane cytrynowym pyłkiem to słodycze, które sprawdzą się doskonale na wyjątkowe okazje. Naturalne składniki w połączeniu z czekoladą mleczną i białą stanowią doskonałą alternatywę dla słodyczy, spełniając idealnie rolę pysznej i zdrowej przekąski.
Pralinki migdały w czekoladzie mlecznej i białej i cytrynowym pyłku
Migdały w czekoladzie to przekąska, która ze względu na wartości odżywcze i smakowe zdobyła niejedno już serce i podniebienie! Naturalne składniki w połączeniu z czekoladą mleczną i białą stanowią doskonałą alternatywę dla słodyczy, spełniając idealnie rolę pysznej i zdrowej ...
Pralinki migdały w czekoladzie mlecznej i białej o smaku tiramisu
Słodka truskawka otulona dwoma rodzajami czekolady: najpierw aksamitną czekoladą deserową, a później czekoladą białą. Na koniec obsypana została truskawkowym pyłkiem.
Pralinki truskawki w czekoladzie deserowej i białej w truskawkowym pyłku
Słodka truskawka otulona dwoma rodzajami czekolady: najpierw aksamitną czekoladą deserową, a później czekoladą białą. Na koniec obsypana została truskawkowym pyłkiem
Pralinki truskawki w czekoladzie deserowej i białej w truskawkowym pyłku
Wiśnia oblana została dwoma rodzajami czekolady: wewnątrz słodką białą i na wierzchu aromatyczną deserową czekoladą. Całość otulona jest delikatnym wiśniowym pyłkiem.
Pralinki wiśnie w czekoladzie deserowej i białej w wiśniowym pyłku
Soczysta wiśnia oblana została dwoma rodzajami czekolady: wewnątrz słodką białą i na wierzchu aromatyczną deserową czekoladą. Całość otulona jest delikatnym wiśniowym pyłkiem.
Pralinki wiśnie w czekoladzie deserowej i białej w wiśniowym pyłku
Selekcja 4 ręcznie robionych pralin premium ułożonych w pięknym, eleganckim i transparentnym pudełku. Zestaw urzekający głębią smaku, idealny na słodki prezent.
Ręcznie robione praliny 4 szt. bombonierka
Wiśnie i najlepszej jakości czekolada to połączenie doskonałe. Soczysty owoc o delikatnie kwaskowatym smaku i niepowtarzalnym aromacie, zatopiony w aksamitnej czekoladzie, to gwarancja zauroczenia wraz z pierwszym kęsem.
Wiśnie w czekoladzie deserowej
5 pralin zapakowana w eleganckie pudełko. Wykonane z oryginalnej czekolady belgijskiej . Smaki amaretto, pomarańczy, kawy, orzecha włoskiego, kokosa.
Zestaw Pralin „Solo”
Zestaw ręcznie robionych pralinek. Wykonane z oryginalnej belgijskiej czekolady Barry Callebaut. Czekoladki pakowane są w eleganckie pudełko. W środku znajduje się 9 pralinek. Smaki: amaretto, pomarańczy, kawy, orzecha, kokosu, owoców leśnych, mkarmelu, truskawki.
Zestaw Pralin Elegant