Jak działamy - Craftbox

Jak działamy

Kreatywnie i zgodnie z naturą

Craftbox jest kreatywną agencją marketingową współpracującą z firmami przy organizacji paczek prezentowych, giftów, personalizacji produktów oraz realizacji eventów firmowych. Wdrażamy do firm nowe marki własne oraz przedstawiamy rozwiązania, które pomogą Twojej firmie zaprezentować się profesjonalnie na zewnątrz. W naszej ofercie znajdziecie Państwo personalizowane prezenty oraz gotowe zestawy, gifty premium i personalizowane gadżety. Naszym oczkiem w głowie są zestawy prezentowe składające się z wysokojakościowych produktów, które mimo swojego lokalnego charakteru, w naszych boksach prezentują się profesjonalnie.

Zorganizujemy dla Twoich pracowników i klientów imprezę integracyjną, piknik firmowy lub konferencję. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. W tym co robimy mamy ogromne doświadczenie i dzięki temu jesteśmy w stanie zrealizować nawet najtrudniejsze zamówienie.

Wszystkie nasze działania są mocno związane z regionem, małymi producentami i szerzeniem świadomości ekologicznej.

U nas znajdziesz kompleksową usługę! Zlecasz nam wszystkie zadania a na koniec rozliczamy się jedną fakturą.

kreatywne zestawy prezentowe

Polski Kraft

Nasz kierunek

Polski kraft

W dużej części naszej działalności opieramy się na współpracy z lokalnymi dostawcami i rzemieślnikami. Staramy się ich wspierać i realizować z nimi nawet te najtrudniejsze i najbardziej wymagające zamówienia.

Jesteśmy związani z Wielkopolską i zależy nam szczególnie na rozwoju biznesowym tego regionu. Wyszliśmy z biur do ludzi. Darzmy się z naszymi partnerami ogromnym szacunkiem. Dzięki temu staliśmy się szczęśliwymi ludźmi pracującymi nadal z organizacjami jak i z polskim kraftem.

Naszym kierunkiem działania jest biznes oparty na szacunku i dialogu.  Taką ideę chcemy popularyzować w innych organizacjach.

Katalog Święta 2023
Zobacz co przygotowaliśmy na nadchodzące święta!