Jak działamy

Stawiamy na EKO

Naszą ideą są działania zgodne z naturą i ekologią. Wszystkie paczki, jakie są w naszej ofercie są ręcznie zapakowane w ekologiczne opakowania a produkty, które w nich znajdziecie są wyprodukowane ze składników naturalnych. Filozofia, której jesteśmy najbliżsi opiera się na szerzeniu świadomości ekologicznej zarówno wśród pracowników firm, jak i wśród naszych najbliższych.

Ograniczamy zużycie plastiku do minimum. Nawet taśmy, których używamy są zrobione z papieru. A wszystko po to, aby szerzyć świadomość, że tak się żyje przyjemniej i zdecydowanie lepiej.

Eko kosze upominkowe

Polski Kraft

Nasz kierunek

Polski kraft

Naszym kierunkiem działania jest „fair trade”, czyli biznes oparty na szacunku i dialogu, który dąży do zrównoważonego rozwoju. Współpracujemy tylko z lokalnymi dostawcami, rzemieślnikami i rodzinnymi firmami, dzięki czemu możemy wspierać ich działalności w produkcji i dostarczaniu produktów najwyższej jakości. Tą ideę chcemy choć częściowo przenieść do innych organizacji.

Z naszymi rzemieślnikami widujemy się na co dzień i obserwujemy jak dużo serca wkładają w swoje biznesy. Każdy z nich jest pełen pasji do tego co robi. Jako, że i my jesteśmy pasjonatami w tym co robimy, postanowiliśmy wszystko zebrać w całość i zorganizować się w Craftbox.

Jesteśmy związani z Wielkopolską i zależy nam szczególnie na rozwoju biznesowym tego regionu. Wyszliśmy z biur do ludzi. Darzmy się z naszymi partnerami ogromnym szacunkiem. Dzięki temu staliśmy się szczęśliwymi ludźmi pracującymi nadal z organizacjami jak i z polskim kraftem.

Rzemieślnicze boxy upominkowe