Jak działamy

Kreatywnie i zgodnie z naturą

Craftbox jest agencją kreatywną współpracującą z firmami przy realizacji paczek prezentowych oraz gadżetów. W naszej ofercie znajdziecie Państwo personalizowane prezenty oraz gotowe zestawy. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. W tym co robimy mamy ogromne doświadczenie i dzięki temu jesteśmy w stanie zrealizować nawet najtrudniejsze zamówienie. To co najważniejsze, mamy otwarte głowy, a ogranicza nas tylko wyobraźnia.

Naszą ideą są działania zgodne z naturą i ekologią. Wszystkie zestawy i paczki, jakie są w naszej ofercie są ręcznie zapakowane w ekologiczne opakowania, a produkty, które w nich znajdziecie są wysokojakościowe.

kreatywne zestawy prezentowe

Polski Kraft

Nasz kierunek

Polski kraft

W dużej części naszej działalności opieramy się na współpracy z lokalnymi dostawcami i rzemieślnikami. Staramy się ich wspierać i realizować z nimi nawet te najtrudniejsze i najbardziej wymagające zamówienia.

Jesteśmy związani z Wielkopolską i zależy nam szczególnie na rozwoju biznesowym tego regionu. Wyszliśmy z biur do ludzi. Darzmy się z naszymi partnerami ogromnym szacunkiem. Dzięki temu staliśmy się szczęśliwymi ludźmi pracującymi nadal z organizacjami jak i z polskim kraftem.

Naszym kierunkiem działania jest biznes oparty na szacunku i dialogu.  Taką ideę chcemy popularyzować w innych organizacjach.

Rzemieślnicze boxy upominkowe