Produkty - Kremy - Craftbox

Kremy

Słodkie jabłka otulone białą czekoladą pozwoliły na uzyskanie idealnego balansu smakowego. Mus świetnie sprawdza się w menu śniadaniowym, jako dodatek do świeżego pieczywa, croissantów czy naleśników.
Czekolada jabłkowa
Głębia śliwek i słodycz zanurzonych w czekoladzie prowadzi do niezapomnianych wrażeń smakowych. Mus świetnie sprawdza się w menu śniadaniowym, jako dodatek do świeżego pieczywa, croissantów czy naleśników.
Czekolada śliwkowa
Krem kokosowy z wiórkami kokosa crunchy to naturalne połączenie składników bez dodatku grama cukru, soli oraz oleju palmowego. Zawiera substancję słodzącą: maltitol, dzięki czemu może być stosowany przez diabetyków.
Krem kokosowy z wiórkami
Krem z orzechów laskowych i kakao crunchy to naturalne połączenie składników bez dodatku cukru, soli oraz oleju palmowego. Zawiera substancję słodzącą: maltitol. Idealny dodatek do pełnoziarnistych gofrów oraz smoothies.
Krem o smaku orzech laskowy & kakao crunchy
Krem o smaku Słony Karmel to naturalne połączenie składników bez grama cukru, oraz oleju palmowego, z kuleczkami ryżowymi nadającymi efekt crunchy. Zawiera substancję słodzącą: maltitol. Idealny dodatek do pełnoziarnistych gofrów oraz smoothies.
Krem o smaku słony karmel crunchy
Krem o smaku Zabayone to naturalne połączenie składników bez dodatku cukru, soli oraz oleju palmowego z dodatkiem alkoholu o posmaku zabayone. Zawiera substancję słodzącą: maltitol. Produkt zawiera nie więcej niż 1,2% alkoholu. Nie jest przeznaczony dla dzieci i kobiet w ciąży
Krem o smaku zabajone
Krem to naturalne połączenie składników bez dodatku cukru, soli oraz oleju palmowego o smaku orzecha laskowego i kakao. Zawiera substancję słodzącą: maltitol, dzięki czemu może być stosowany przez diabetyków. Jest idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących zdrowszych wersji ...
Krem orzech laskowy & kakao