Produkty - Syrop do kawy - Craftbox

Syrop do kawy

Espresso Syrop CYNAMON stworzony przez miłośników kawy dla miłośników kawy. Ulubiona gorąca kawa, aromatyczny cynamon i nie straszne nam zimowe dni.
Espresso Syrup Cynamon
Espresso Syrop czekolada stworzony przez miłośników kawy dla miłośników kawy. Słodkie nuty czekolady idealnie współgrają z subtelnym smakiem kawy.
Espresso Syrup Czekolada
Espresso Syrop KARMEL stworzony przez miłośników kawy dla miłośników kawy. Aromatyczny palony cukier to coś więcej niż słodycz do kawy.
Espresso Syrup Karmel
Espresso Syrop MIGDAŁ stworzony przez miłośników kawy dla miłośników kawy. Kawa o aromacie świeżych migdałów to jak czekolada z migdałami, nie można się jej oprzeć.
Espresso Syrup Migdał
Espresso Syrop ORZECH LASKOWY stworzony przez miłośników kawy dla miłośników kawy. Ulubiona gorąca kawa, aromatyczny orzech i nie straszne nam zimowe dni.
Espresso Syrup Orzech laskowy
Espresso Syrop TRUSKAWKA stworzony przez miłośników kawy dla miłośników kawy. Letnia słodycz truskawki idealnie wzbogaca smak deserów i kaw.
Espresso Syrup Truskawka
Espresso Syrop WANILIA stworzony przez miłośników kawy dla miłośników kawy. Naturalny syrop z nasionami wanilii. Subtelny w smaku, ale jakże aromatyczny. Jedyny w swej klasie. Idealny do gorącego mlecznego latte.
Espresso Syrup Wanilia