Produkty - Kawa ziarnista - Craftbox

Kawa ziarnista

Ta kawa to wyjątkowe połączenie arabik pochodzących z Brazylii, Kolumbii oraz Papui Nowej Gwinei. Papua Nowa Gwinea leży na terenie wulkanicznym, co dodatkowo sprzyja rozwojowi tej gałęzi rolnictwa.
Kawa Blue Hill
Kawa Blend Latte Special wyborna mieszanka wysokogatunkowych ziaren kawy stworzona specjalnie dla miłośników kaw z mlekiem.
Kawa ziarnista – Blend Latte Special
Połączenie ziaren Kolumbii oraz Brazylii ręcznie wypalanych w piecu bębnowym wydobywającym z nich nuty orzechów laskowych i kakao, charakterystycznych dla kaw Ameryki Południowej.
Kawa ziarnista – Green Latin
100% Arabika, która wyróżnia się doskonale zrównoważonym smakiem, a jej nazwa "Excelso" wywodzi się właśnie od słowa excelsior czyli wspaniały. Sprawdź wszystkie dostępne smaki naszych kaw aromatyzowanych i przekonaj się jaki jest Twój ulubiony.
Kawa ziarnista aromatyzowana czekolada
Kawa ziarnista aromatyzowana kokos 250 g
Kawa ziarnista aromatyzowana kokos
Kawa bezkofeinowa
Kawa ziarnista Bezkofeinowa
Black Brasil to mieszanka dwóch ziaren yellow bourbon oraz santos. 100% brazylijska arabika o szlachetnym i wyrazistym smaku, intensywnie palona o niskiej kwasowości. Polecana do wszystkich rodzajów ekspresów oraz parzenia tradycyjnego.
Kawa ziarnista Black Brasil
Kawa Blend no.1 Arabika 100% łagodna, lekko kwaskowa kawa z Brazylii i afrykańskiego Burundi. Profil sensoryczny: świeże owoce cytrusowe i ciemna czekolada.
Kawa ziarnista Blend no. 1 – 100% Arabica
Kawa Blend no.4 Arabika 100% delikatna i przyjemna kawa z Brazylii oraz indyjskiego regionu Bababudangiri. Bogaty i harmonijny smak. Profil sensoryczny: subtelne nuty suszonych owoców
Kawa ziarnista Blend no. 4 – 100% Arabica.
Kawa Blend no. 6 mieszanka brazylijskiej arabiki z indyjską robustą 60/40. Mocna i aromatyczna kawa. Profil sensoryczny: czekolada deserowa i orzechy laskowe.
Kawa ziarnista Blend no. 6.
Kawa Blend no. 9 mieszanka brazylijskiej arabiki z robustą z wyspy Jawa 70/30. Wyrazista mieszanka o pełnym smaku. Nasz bestseller. Profil sensoryczny: nuty czekoladowo-orzechowe.
Kawa ziarnista Blend no. 9.
Jasno palona kawa o wyrafinowanym, bogatym aromacie, dająca napar o pełnym body, posmaku czekoladowo-orzechowym z delikatną nutą pikantnych przypraw.
Kawa ziarnista Brazylia Alfenas Dulce Santos (ciemno palona)
Brazylia Santos 100% Arabica. Delikatna kawa z niską zawartością kofeiny która ma w sobie aromaty słodkich owoców z posmakiem czarnej herbaty.
Kawa ziarnista Brazylia Santos
Świetna propozycja dla smakoszy kaw równo zbalansowanych z górnej półki jakości. Nie kwaśny singiel z nutami owocowymi idealnie przypasuje pod kawy czarne, szczególnie polecane dla posiadaczy ekspresów przelewowych.
Kawa ziarnista Cafe Colombiano
100% Arabica Etiopia Djimmah ma wysoką zawartością kofeiny, dominują w niej nuty korzenne i aromat zielonego ogórka.
Kawa ziarnista Etiopia Djimma