Produkty - Miody - Craftbox

Miody

Miody tradycyjne a może smakowe? Posiadamy w ofercie najlepsze miody z regionalnych pasiek. Kosze prezentowe oraz boksy prezentują się z nimi wyśmienicie!
Miód akacjowy powstaje z kwiatów robinii akacjowej, przez pszczelarzy często nazywanej białą lipą lub białą akacją. Co istotne posiada bardzo korzystne właściwości zdrowotne
Miód akacjowy
Miód akacjowy, ze względu na sporą ilość fruktozy, ulega powolnej krystalizacji, co pozwala mu dłużej zachować płynny charakter. Smak to jedna strona medalu, drugą pozostają właściwości produktu. Zawiera sporo witamin i minerałów. Stanowi formę wsparcia przy leczeniu infekcji ...
Miód akacjowy
Miód akacjowy, ze względu na sporą ilość fruktozy, ulega powolnej krystalizacji, co pozwala mu dłużej zachować płynny charakter. Zawiera sporo witamin i minerałów, spożywany systematycznie wzmaga odporność.
Miód akacjowy
Miód leśny jest wyjątkowy gdyż składa się ze spadzi oraz wielu gatunków kwiatów drzew, leśnych roślin zielonych oraz krzewów. Miód pochodzi z obrzeży lasów Puszczy Białowieskiej. Składniki: miód leśny 100%
Miód leśny
Miód z pomarańczą i cynamonem jest nie tylko zdrowy ale również pyszny! Wielokwiatowa słodycz przełamana smakiem pomarańczy i aromatem cynamonu. Zestawienie tych smaków przywołuje na myśl świąteczne ciepełko 🙂 Sprawdzi się przy wypiekach, jak i w kojącej herbatce.
Miód pomarańczą i cynamonem
Nasz miód zbierany jest na polach rzepaku otaczających Wąsowo.
Miód rzepakowy
Miód "tysiąca kwiatów". Najpopularniejsza odmiana miodu konsumpcyjnego. Posiada wyjątkowe walory odżywcze i smakowe. Zalecany profilaktycznie i leczniczo, ogólnie w żywieniu dzieci i dorosłych. Miód oznaczony znakiem "PRODUKT POLSKI".
Miód wielokwiatowy
Inaczej nazywany miodem tysiąca kwiatów, miód wielokwiatowy bogaty jest w glukozę i fruktozę oraz zawiera dużo cennego krzemu i innych biopierwiastków.
Miód wielokwiatowy
Miód z wiosennych kwiatów oraz drzewek owocowych takich jak: jabłoń, grusza, śliwa. Miód ma charakterystyczny posmak i jasną barwę we względu na wysoką zawartość mniszka lekarskiego. Miód wielokwiatowy polecany dla alergików.
Miód Wielokwiatowy
Miód pszczeli nektarowy wielokwiatowy – 100%
Miód wielokwiatowy
miód pszczeli nektarowy wielokwiatowy – 100%
Miód wielokwiatowy
Miód nektarowy, zebrany z wielu gatunków kwiatów. Ma dobroczynny wpływ na wątrobę, serce oraz doskonale regeneruje siły.
Miód wielokwiatowy Eko
Połączenie miodu wielokwiatowego i aronii daje możliwość korzystania z dobrodziejstw obu składników, bowiem owoce poddane liofilizacji zachowują swoje wszystkie właściwości. Miód z aronią jest nie tylko zdrowy ale również pyszny. Idealny do kanapek, owsianki, naleśników, gofró...
Miód z Aronią
Połączenie miodu wielokwiatowego i aronii daje możliwość korzystania z dobrodziejstw obu składników, bowiem owoce poddane liofilizacji zachowują swoje wszystkie właściwości. Miód z aronią jest nie tylko zdrowy ale również pyszny. Idealny do kanapek, owsianki, naleśników.
Miód z aronią
Wielokwiatowy miód z dodatkiem cynamonu. Zawiera 4% cynamonu.
Miód z cynamonem