Produkty - Kule i sole do kąpieli - Craftbox

Kule i sole do kąpieli

Półkula kąpielowa z olejami roślinnymi, nierafinowanym masłem shea, mlekiem i goździkami :). Odżywia skórę, wygładza i zmiękcza.
Półkula do kąpieli cynamon
Odżywcza, czekoladowa półkula kąpielowa z olejami roślinnymi, nierafinowanym masłem shea, pełnym mlekiem oraz kakao. Odżywia skórę, pielęgnuje i nawilża. Sprawiając, że staje się ona miękka w dotyku.
Półkula do kąpieli czekolada
Odprężająca półkula z olejami roślinnymi, masłem shea, pełnym mlekiem, olejkiem eterycznym i suszonymi kwiatami z lawendy wąskolistnej. Nawilża, zmiękcza, odżywia i wygładza skórę podczas kąpieli.
Półkula do kąpieli lawenda
Odżywcza półkula kąpielowa z olejami roślinnymi, masłem shea, pełnym mlekiem, z dodatkiem olejku eterycznego ze słodkiej pomarańczy. zmiękcza i wygładza skórę, nawilża, relaksuje.
Półkula do kąpieli nagietek
Różana półkula kąpielowa z olejami roślinnymi (w tym olejem z dzikiej róży), masłem shea, płatkami róży damasceńskiej i olejkiem eterycznym z róży geranium. Odżywia, wygładza, odpręża i zmiękcza.
Półkula do kąpieli róża
Musujące pudry to nic innego jak sproszkowane kule do kąpieli. Dzięki temu to Ty decydujesz o intensywności doznań w wannie :) Argania i różowy pieprz musuje, przepięknie pachnie i czyni skórę przyjemną w dotyku - dzięki dodatkowi olejków oraz mąki z tapioki.
Puder do kąpieli – Argania i różowy pieprz
Musujące pudry to nic innego jak sproszkowane kule do kąpieli. Dzięki temu to Ty decydujesz o intensywności doznań w wannie. Grejpfrut i jeżyna musuje, przepięknie pachnie i czyni skórę przyjemną w dotyku - dzięki dodatkowi olejków oraz mąki z tapioki.
Puder do kąpieli – Grejpfrut i jeżyna
Musujące pudry to nic innego jak sproszkowane kule do kąpieli. Dzięki temu to Ty decydujesz o intensywności doznań w wannie. Len z bawełną musuje, przepięknie pachnie i czyni skórę przyjemną w dotyku - dzięki dodatkowi olejków oraz mąki z tapioki.
Puder do kąpieli – Len z bawełną
Musujące pudry to nic innego jak sproszkowane kule do kąpieli. Dzięki temu to Ty decydujesz o intensywności doznań w wannie. Nasza Oranżeria musuje, przepięknie pachnie i czyni skórę przyjemną w dotyku - dzięki dodatkowi olejków oraz mąki z tapioki.
Puder do kąpieli – Oranżeria
Regeneruje, ujędrnia, działa przeciwzapalnie, odkaża, nawilża. Sole do kąpieli od BRACI MYDLARZY to połączenia drogocennych soli, kwiatów, ziół i odprężających olejków eterycznych. Idealne na prezent lub do domowego SPA. ZAPACH: róża przełamana kwiatem wiśni
Sól do kąpieli – Oswojona róża
Wygładza, odmładza, leczy, ożywia umysł, stymuluje ciało tak, że bardzo się chce. Sole do kąpieli od BRACI MYDLARZY to połączenia drogocennych soli, kwiatów, ziół i odprężających olejków eterycznych. Idealne na prezent lub do domowego SPA. ZAPACH: lawendowo-cytrusowy
Sól do kąpieli – Rześka lawenda
Sole do kąpieli od BRACI MYDLARZY to unikatowe połączenia drogocennych soli, kwiatów, ziół i odprężających olejków eterycznych lub zapachowych. Idealne na prezent lub do domowego SPA. ZAPACH: cytrusowy; bergamota kalabryjska
Sól do kąpieli – Stalowy hibiskus
Szoty do kąpieli od BRACI MYDLARZY to unikatowe połączenia drogocennych soli, kwiatów, ziół i odprężających olejków eterycznych lub zapachowych. Idealne na prezent lub do domowego SPA. ZAPACH: geranium egipskie; ziołowo-kwiatowy
Szot do kąpieli – Błękitny jaśmin
Szoty do kąpieli od BRACI MYDLARZY to unikatowe połączenia drogocennych soli i odprężających olejków eterycznych lub zapachowych. Idealne na prezent lub do domowego SPA. ZAPACH: paczula, cynamon, limonka, różowy pieprz
Szot do kąpieli – Las deszczowy
Szoty do kąpieli od BRACI MYDLARZY to unikatowe połączenia drogocennych soli, kwiatów, ziół i odprężających olejków eterycznych lub zapachowych. Idealne na prezent lub do domowego SPA. ZAPACH: róża przełamana kwiatem wiśni
Szot do kąpieli – Oswojona róża