Pikniki firmowe - Craftbox

Pikniki firmowe

Opis

Zajmujemy się kompleksową usługą organizacji eventów firmowych zarówno na terenie firmy klienta jak i w miejscach zewnętrznych. Firmy zlecają nam całość organizacji a na koniec rozliczamy się jedną fakturą. Każde zamówienie jest traktowane indywidualnie. Z nami zaplanujesz cały event, integrację, czy szkolenie od A do Z. Obsługujemy eventy kraftowymi oraz regionalnymi produktami i dostawcami.

Zapytaj o szczegóły

To co widzisz na stronie jest punktem wyjścia do rozpoczęcia rozmów. Każda oferta może zostać dopasowana do indywidualnych potrzeb. Napisz do nas lub zadzwoń i zapytaj o szczegóły.

  Wysyłając zapytanie akceptujesz regulamin serwisu oraz polityke prywatności

  Zawartość oferty

  Zloty food truków i strefa gastronomiczna na terenie Twojej firmy
  Organizujemy całe strefy gastronomiczne, na których mogą być dostępne: food trucki, grill, piwo, lody, zupy, słodkie budki typu gofry i naleśniki, napoje, owoce i warzywa i inne.

  Strefa dziecięca
  Na piknikach organizujemy wszelkie animacje dziecięce, dmuchańce, lody i watę cukrową, żywe maskotki i szczudlarzy oraz wiele innych.

  Warsztaty i scenariusze tematyczne
  Chcesz dodatkowych artackcji dla gości? Uwielbiamy takie akcje! Z nami zrobisz warsztaty piwne, winne (z sommelierem), kawowe (z baristą), rękodzieła i wiele innych oraz różne scenariusze tematyczne.

  Imprezy plenerowe na polach piknikowych w całej Polsce
  Posiadamy ogromną bazę pól piknikowych, hoteli oraz innych przestrzeni eventowych, na których możemy zorganizować event dla Ciebie. Zajmujemy się pełną organizacją atrakcji, gastronomii, przyłączy, grodzeniem, ochroną i całą resztą, która jest potrzebna do sprawnego przeprowadzenia wydarzenia.