Imprezy integracyjne - Craftbox

Imprezy integracyjne

Opis

Chcesz zrobić event w ciekawym miejscu? Dysponujemy bazą miejsc na terenie całego kraju. Z nami pojedziesz na spływ kajakowy, zrobisz piknik na terenie campusu, zwiedzisz Luminapark, zaplanujsz integrację firmową, czy polecisz balonem. Dysponujemy wielką bazą miejsca na terenie całego kraju. Robimy imprezy integracyjne w lokalach, plenerowe i na polach piknikowych.

Zapytaj o szczegóły

To co widzisz na stronie jest punktem wyjścia do rozpoczęcia rozmów. Każda oferta może zostać dopasowana do indywidualnych potrzeb. Napisz do nas lub zadzwoń i zapytaj o szczegóły.

  Wysyłając zapytanie akceptujesz regulamin serwisu oraz polityke prywatności

  Zawartość oferty

  Imprezy integracyjne w lokalach
  Współpracujemy z miejscami typu restauracje, kluby, ośrodki wczasowe i hotele . Możemy zorganizować integrację dla grup zarówno małych na kilkanaście osób jak i imprezy masowe do 3500 osób w pomieszczeniach zamkniętych.  Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie i elastycznie.

  Imprezy integracyjne w plenerach
  W okresie wiosenno-letnim bardzo popularne są integracje plenerowe, najczęściej w miejscach usytuowanych nad rzeką, jeziorem lub w parku. Plenery sprawdzają się idealnie dla grup większych niż 60 osób. Maksymalne ilości jakie jesteśmy w stanie obsłużyć to 6000 osób.

  Spływy kajakowe z bazą noclegową
  Organizujemy spływy kajakowe na północy Wielkopolski dla grup 15-70 osób. Posiadamy swoją bazę noclegową, piknikową i integracyjną.

  Warsztaty 
  Organizujemy podczas eventów integracyjnych warsztaty, które prowadzą znane w całym kraju persony. Uznani szefowie kuchni, bariści, sommelierzy, właściciele pubów, medycy itd:
  – warsztat z degustacją piwa rzemieślniczego i światowego
  – warsztat z degustacją wina polskiego i światowego
  – warsztat kawowy z całego świata
  – warsztat kulinarny z gotowaniem i degustacją
  – survival w lesie
  – warsztat z pierwszej pomocy
  – warsztaty sportowe: np. joga, pilates, Turbokozak itd.
  – inne