Zestawy i paczki na home office - Craftbox

Zestawy i paczki na home office

12.04.2021

Od ponad roku wiele biur pozostaje zamkniętych dla swoich pracowników. Pracodawcy nie mogą zagwarantować swoim pracownikom takich profitów jak wcześniej. Nie można korzystać z udogodnień jakie gwarantują nowoczesne i usprawnione biurowce. Pracownicy są zmuszeni do radzenia sobie we własnych czterech ścianach i często do korzystania z własnych zasobów podczas godzin pracy.

Rozwiązaniem jest nasza paczka dla pracownika, w której znajdziemy takie rzeczy jak kawa, herbata, owoce, warzywa, miód, przetwory oraz inne produkty spożywcze. Zestawy na home office są alternatywnym sposobem na zrekompensowanie pracownikowi części profitów jakie wcześniej zapewniała mu firma. Upominki w takiej formie są coraz częściej stosowane na całym świecie. Duża część firm zamawia regularnie owoce i warzywa bezpośrednio do domów, dlatego też nie ma potrzeby organizowania takich dostaw z centrali firmy.

Boksy tego typu mogą być skomponowane z najróżniejszych produktów. Najczęściej wybiera się takie rzeczy, jakie na co dzień kupowaliśmy do firmy. Zamówienia można składać zarówno jako abonament jak i pojedyncze zlecenia. Transport jest organizowany gratis na terenie aglomeracji poznańskiej.