Wielkanocne zestawy prezentowe - Craftbox

Wielkanocne zestawy prezentowe

15.02.2023

Benefity dla pracowników. 

Każdy doskonale zdaje sobie z tego sprawę jak ważnym elementem życia firmy stały się dobre relacje z pracownikami. Aby je zapewnić musimy wprowadzać szereg benefitów wewnątrzfirmowych, aby rynek nas nie wyprzedził w swojej ofercie pracy. Paczki prezentowe na święta stały się standardem w większości organizacji. Wyszliśmy na przeciw potrzebom rynkowym i staliśmy się dostawcą zestawów prezentowych na święta dla pracowników, prezentów dla klientów, welcome boxów, welcome packów oraz gadżetów reklamowych.

Paczki prezentowe na Wielkanoc. 

Organizujemy kompleksowo od A do Z całą usługę dostaw praczek prezentowych. Jedyną czynnością jaką musisz wykonać to wspólnie z nami wybrać zawartość paczek i opakowanie. My zajmiemy się pakowaniem produktów, gadżetów, wykonaniem pudełka oraz dostawą pod wskazany adres. Paczki organizujemy z każdej okazji – Wielkanoc, Boże Narodzenie, Dzień Kobiet, Tłusty Czwartek, urodziny firmy i wiele innych.

Jakie prezenty wybrać?

Mamy w swojej bazie ponad tysiąc produktów spożywczych od ponad setki dostawców. U nas znajdziesz takie produkty jak: kawa, herbata, miody, oleje, konfitury, czekolady, bio batoniki, kraftowe kosmetyki, owoce w czekoladzie, kakao i gorąca czekolada, cydry, wina i mocne alkohole  oraz gadżety reklamowe. Pomożemy dobrać Ci odpowiednie pozycje do paczki w taki sposób, aby Twój pracownik i klient zapiali z zachwytu!

Zestawy prezentowe Wielkanoc 2023. Jakie produkty mamy w ofercie?

Na święta wielkanocne przygotowaliśmy dla Państwa takie produkty jak: mazurek, babeczka, żur wiejski, chrzan wiejski manufakturowy, musztarda wiejska, majonez z oleju „wędzone warzywa”, cydr rzemieślniczy, wino regionalne, kawa rzemieślnicza, herbata manufakturowa, olej premium extra virgin, czekolada ręcznie robiona, smalec wegański, konfitury, miody, kraftowe bombonierki i kilkaset innych pozycji.

Paczki prezentowe na home office. 

Twoi pracownicy są pracują w trybie zdalnym i szukasz stałego dostawcy na zestawy dla nich? Zapraszamy do współpracy! Organizujemy paczki z gadżetami premium (markowe produkty), spożywkę, prezenty na różne okazje itd. Wspólnie ustalamy zawartość paczek, budżet i harmonogram dostaw. Twój pracownik sam może ustalić dowolną formę wysyłki.

Ekologiczne zestawy prezentowe. 

Korzystamy z ponad 100 dostawców regionalnych, manufakturowych i ekologicznych produktów. Wszystko zbieramy w całość na naszym magazynie i przepakowujemy w eko pudełka, które finalnie trafiają do Twoje pracownika. Możemy wysłać Ci wszystko paletami lub bezpośrednio pod wskazany adres przez Twojego pracownika.