Eventy dla firm, konferencje i pikniki dla pracowników - Craftbox

Eventy dla firm, konferencje i pikniki dla pracowników

30.08.2022

Jedną z najważniejszych rzeczy, aby utrzymać wysoki poziom motywacji w firmie jest zapewnienie pracownikom dodatkowych profitów pozapłacowych. Różne organizacje rozwiązują ten temat na cały wachlarz sposobów. Jednym z takich profitów są przyjęcia dla pracowników. Różnego rodzaju eveny firmowe lub pikniki pracownicze są coraz częstszym sposobem na rozładowanie zawodowych emocji. Eventy firmowe są organizowane na różne sposoby. Jedni organizuję grilla dla pracowników a inni stawiają dmuchane zamki dla dzieci, które pracownicy zabierają na firmową imprezę. Jedno oczywiście nie wyklucza drugiego. Craftbox pomaga firmą w wymyślaniu atrakcji oraz bierze na siebie organizację eventów. Możemy postawić na terenie zakładu pracy food trucki, grilla, dostarczyć zestawy owocowe, podać dobrą lemoniadę lub soki, rozstawić parasole oraz ławy i stoły. Robimy wszystko od A do Z.

Innym rodzajem eventów firmowych jest impreza integracyjna dla firm. Zapewniamy w tym zakresie różne atrakcje takie jak: spływy kajakowe, biwaki, rejsy żaglówkami i statkami, wyjazdy integracyjne do hoteli, wyjazdy zagraniczne, gry miejskie, zabawy plenerowe, wypady nad jeziora, paintball, wyjazdy na mecze czy nawet loty balonem. Craftbox bierze na siebie organizację w całości.

Organizujemy również konferencję zarówno dla klientów jak i pracowników firm. Współpracujemy z wieloma miejscami plenerowymi i salami zamkniętymi. Specjalizujemy się w konferencjach w nietypowych miejscach typu sale loftowe, piękne ogrody lub tereny przy jeziorach.

Kolejną atrakcją jaką możemy zapewnić Twojej firmie jest koncert. Zajmujemy się całościową organizacją, czyli: zapewniamy gwiazdę muzyczną lub muzyków jakich ustalimy między sobą, nagłośnienie, scenę, miejsca dla widzów, miejsce itd. Możemy taki koncert zorganizować zarówno na terenie Twojej firmy jak i w innych miejscach.

Masz nietypowy pomysł na event? Zgłoś się do nas! Nie ma dla nas wyzwań niemożliwych do realizacji.