Opis
Paczka z prezentami, w której znajdziemy regionalne produkty zapakowane w słoiki. Wszystko zostało wyprodukowane z najwyższej jakości składników i zgodnie z naturą. Zestaw ten jest dostępny przez cały rok i jest jednym z najczęściej wybieranych przez klientów Craftbox.
Uzyskaj wycenę
To co widzisz na stronie jest punktem wyjścia do rozpoczęcia rozmów. Każda oferta może zostać dopasowana do indywidualnych potrzeb. Napisz do nas lub zadzwoń i zapytaj o szczegóły.
Zawartość oferty
- czekolada śliwkowa w słoiku 200 ml.
- miód rzepakowy z pasieki lokalnej 400 g.
- konfitura cebulowa z poznańskiej 200 g.
- konfitura z zielonego agrestu 100 g.
- smalczyk bez smalcu, czyli smalec zrobiony z cebuli i jabłek 140 g.
Opakowanie: Drewniany kuferek lub kartonowe pudełko premium.
Warning: Undefined array key 0 in /home/platne/serwer85256/public_html/new_craftbox/wp-content/themes/craftbox/single-zestaw.php on line 84
Warning: Attempt to read property "term_id" on null in /home/platne/serwer85256/public_html/new_craftbox/wp-content/themes/craftbox/single-zestaw.php on line 84
