Realizacja zamówień

Składanie zamówień

Zamówienia należy składać telefonicznie lub drogą mailową. Napisz lub zadzwoń do nas a my powiadomimy Cię o dostępności oraz o czasie realizacji. Przy większych zamówieniach istnieje możliwości negocjacji cen.

Pamiętaj o tym, że korzystamy ze świeżych produktów i każde zamówienie musi być z nami skonsultowane.

Czas realizacji

Wszystkie zamówienia realizujemy średnio do 7 dni roboczych, ale jest możliwość szybszej dostawy po ustaleniu tego z nami. Paczki są wysyłane zbiorczo do klienta lub bezpośrednio w pojedynczych sztukach pod wskazany adres. Czas realizacji jest uzależniony od dostępności poszczególnych produktów w paczkach. Nasi dostawcy nie produkują swoich artykułów masowo i mają one w większości krótkie terminy ważności, dlatego nie są magazynowane w wielkich ilościach.

Każde zamówienie powinno być skonsultowane indywidualnie. Jeżeli w danym momencie konkretny produkt nie jest dostępny w wystarczającej ilości to ustalamy z klientem zamianę na inny. Czas realizacji nigdy nie jest dłuższy niż 7 dni, chyba, że składacie u nas zamówienie specjalne, obrandowane. Koszt dostawy jest ustalany indywidualnie.